-12%

KONCAR Машина за сушење SR 8VK1

Капацитет (kg): 8
Програми: 15
Димензии ВхШхД (cm): 85×59,6×56,3
Енергетска класа: B


Original price was: 21,350.00 ден.Current price is: 18,790.00 ден.

Спореди

Опис

 • Кондензациска машина за сушење
 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 8
 • Електронско управување
 • Индикатор за преполнетост на садот за кондензација
 • Заштита за деца
 • Сигнализација за запушен филтер
 • Програми: 15
 • Start / пауза
 • Смалено гужвање (лесно пеглање)
 • Одложено сушење
 • Полипробиленски бубањ
 • Енергетска класа: B
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 4,68
 • Просечна годишна потрошувачка на енергија (kWh): 561
 • Времетраење на стандарден програм (min): 134
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна моќност (kW): 2,7
 • Димензии ВхШхД (cm): 85×59,6×56,3
 • Bruto/Neto тежина (kg): 40/38,5
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.