-12%

BOSCH Машина за сушење WTH 85206BY

– Капацитет 8 kg
– Енергетска класа A++
– Годишна потрошувачка на енергија 236 kWh
– Бучност 65 dB (A) re 1 pW


Original price was: 55,630.00 ден.Current price is: 48,950.00 ден.

Спореди

Опис

 • Капацитет 8 kg
 • Енергетска класа A++
 • Годишна потрошувачка на енергија 236 kWh
 • Бучност 65 dB (A) re 1 pW
 • Времетраење на програм (стандарден програм за памук со полн капацитет) 205 min
 • Димензии 84,2 × 59,8 cm
 • Длабина 61,3 cm
 • Тежина 46,6 kg
 • Број на програми 11
 • AntiVibration Design
 • LED дисплеј со приказ на одбраните функции и преостанато време
 • Контрола со допир на копчиња
 • Функција Anti-crease, алиштата се опуштаат и не се гужваат на крајот од програмот
 • Лесно и едноставно чистење на филтерот
 • Одложен старт
 • Индикатор за преполнетост и индикатор за чистење на филтерот
 • Заштита за деца
 • Звучен сигнал за крај на програмот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.