-12%

KONCAR Машина за сушење SR 7VK1

– Кондензациска машина за сушење алишта
– Бела боја
– Капацитет (kg): 7
– Електронско управување


Original price was: 20,400.00 ден.Current price is: 17,950.00 ден.

Спореди

Опис

 • Кондензациска машина за сушење алишта
 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 7
 • Електронско управување
 • Заштита од претекување: сигнализација за преполнетост на садот за кондензација
 • Заштита од деца
 • Сигнализација за запушен филтер
 • Број на програми: 15
 • Start / пауза: +
 • Смалено гужвање (полесно пеглање): +
 • Одложување на сушењето: +
 • Полипропенски бубањ: +
 • Енергетска класа: B
 • Потрошувачка на енергија (kWh/ciklus): 4,18
 • Просечна годишна потрошувачка на енергија (kWh): 504
 • Времетраење на стандарден програм (min): 125
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќ (kW): 2,2
 • Димензии ВхШхД (cm): 85×59,6×52,5
 • Bruto/Neto тежина (kg): 33,2/30,2
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.