-12%

KONCAR Машина за сушење SR 8VT1

– Капацитет (kg): 8
– Број на програми: 15
– Одложување на сушењето: +
– Енергетска класа A++


Original price was: 29,990.00 ден.Current price is: 26,390.00 ден.

Спореди

Опис

 • Кондензациска машина со топлотна пумпа
 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 8
 • Електронско управување
 • Заштита од претекување: Сигнал за преполнетост на садот за дондензат
 • Заштита за деца
 • Сигнал за запушен филтер
 • Број на програми: 15
 • Start / пауза: +
 • Намалено гужвање (полесно пеглање): +
 • Одложување на сушењето: +
 • Полипропенска када
 • Енергетска класа A++
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 1,91
 • Просечна годишна потрошувачка на енергија (kWh): 235
 • Времетраење на стандарден програм (min): 189
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна сила (kW): 1
 • Димензии ВхШхД (cm): 85×59,6×56,3
 • Bruto/Neto тежина (kg): 48,5/46,8

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.