-12%

BOSCH Машина за сушење WQG 24100BY

– Машина за сушење алишта со тополотна пумпа WQG 24100BY
– Ширина: 59,8 cm
– Длабочина: 59,9 cm
– Капацитет: 9 kg


59,900.00 ден 52,700.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за сушење алишта со тополотна пумпа WQG 24100BY
 • Ширина: 59,8 cm
 • Длабочина: 59,9 cm
 • Капацитет: 9 kg
 • Бучност: 64 dB
 • Енергетска класа: A++
 • EasyClean филтер со A++: доста ефикасно сушење
 • AutoDry: автомоатски суши точно до степенот до кој посакувате
 • AntiVibration дизајн
 • Циклус против гужвање 60 min по завршениот програм
 • TouchControl
 • LED дисплеј
 • Звучен сигнал за крај на програмот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.