-12%

KONCAR Машина за сушење SR 7VTP3

– Одложен старт
– Енергетска класа: A++
– Класа на кондензација: B
– Потрошувачка (kWh/циклус): 1,7


28,800.00 ден 25,350.00 ден

Спореди

Опис

 • Кондензациска машина со топлотна пумпа
 • Боја: Бела
 • Капацитет (kg): 7
 • Управување: електронско
 • Заштита од протекување: индикатор за преполнетост на садот за кондензација
 • Детска заштита
 • Индикатор за запушен филтер
 • Програми: 15
 • Смалено гужвање (полесно пеглање)
 • Одложен старт
 • Енергетска класа: A++
 • Класа на кондензација: B
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 1,7
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 211
 • Времетраење на стандарден програм (min): 178
 • Разладно стредство/количлина(kg): R290/0,11
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќ (kW): 1
 • Димензии ВхШхД (cm): 85×59,6×52,5
 • Bruto/Neto тежина (kg): 44/40
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.