-12%

KONCAR Машина за перење PR 06 5.FBN

– Капацитет (kg): 5
– Број на вртежи (o/min): 600
– Електронско управување
– Easy logic состав


Original price was: 14,610.00 ден.Current price is: 12,860.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 5
 • Број на вртежи (o/min): 600
 • Електронско управување
 • Easy logic состав
 • Заштита од протекување
 • Заштита за деца
 • Сензор за пењење
 • Број на програми: 15
 • Start / пауза копче
 • Предперење
 • Пумпа со филтер
 • Инокс бубањ
 • Полипропиленска внатрешност
 • Број на прегради во канистерот за детергент: 3
 • Отскранувачки горен поклопец
 • Енергетска класа: D
 • Центрифугирање: E
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 0,85
 • Просечна годишна потрошувачка (kWh): 167
 • Потрошувачка на вода (lt): 43
 • Траење на стандарден програм (min): 190
 • Напон (V ~): 220-240
 • Моќ (kW): 2,1
 • Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Бруто/нето тежина (kg): 57,5/54,5
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.