-12%

KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCP3N

– Капацитет (kg): 6
– Број на вртежи (o/min): 1000
– Електронско управување
– Максимална температура на перење: 90°C (памук)


16,890.00 ден 14,860.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Капацитет (kg): 6
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Електронско управување
 • Максимална температура на перење: 90°C (памук)
 • Заштита од протекување
 • Заштита за деца
 • Сензор за надзор на пења
 • Број на програми: 15
 • Start / pauza
 • Предперење
 • Дополнително плакнење
 • Одложен старт
 • Бирање на температура °C: ладно-30-40-60-90
 • Пумпа со филтер
 • Инокс бубањ
 • Полипропиленска внатрешност на бубањот
 • Капак кој се отстранува
 • Енергетска класа: D
 • Потрошувачка на енергија (kWh/ciklus): 0,65
 • Потрошувачка на вода (lt): 43
 • Напон (V ~): 220-240
 • Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Bruto/Neto тежина (kg): 62,5/64

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.