-12%

KONCAR Машина за перење PR 148AT4INV

– Капацитет (kg): 8
– Број на вртежи во минута (o/min): 1400
– Електронско управување
– Инвертер мотор


24,900.00 ден 21,910.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: Бела
 • Капацитет (kg): 8
 • Број на вртежи во минута (o/min): 1400
 • Електронско управување
 • Инвертер мотор (10 години гаранција на моторот)
 • Макс. температура на перење (програма): 90°C (памук)
 • Сигнал за протекување
 • Заштита за деца
 • Сигнал за отворена или заклучена врата
 • Сигнал за запушен филтер
 • Сигнал за низок притисок на вода
 • Сензор за полнење
 • Бр. на програми: 15
 • Start / пауза
 • Предперење
 • Дополнителни плакнење
 • Смелено гужвање
 • Одложено перење
 • Anti alergik
 • LCD дисплеј
 • Управување со допир (touch control)
 • Енергетска класа: B
 • Потрошувачка (kWh/ciklus): 0,55
 • Потрошувачка на вода (lt): 48
 • Димензии ВхШхД (cm): 85×59,7×52,7

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.