-13%

GORENJE Машина за перење WNHPI62SCS

– Капацитет за перење: 6 kg
– Број на програми: 15
– Брзина на вртежи: 1.200 rpm
– Тип на екран: LED дисплеj


21,840.00 ден 18,990.00 ден

Спореди

Опис

 • ИНВЕРТЕР PowerDrive мотор
 • Волумен на барабанот: 43 l
 • Капацитет за перење: 6 kg
 • Број на програми: 15
 • Брзина на вртежи: 1.200 rpm
 • Тип на екран: LED дисплеj
 • Одложен почеток на перење 24 часа
 • Копче за почеток: Старт/Пауза
 • Функција на пареа
 • Заштита од прелевање
 • Заклучување – заштита за деца
 • Проценета годишна потрошувачка на вода: 153kWh
 • Потрошувачка на електрична енергија по циклус: 0.63 kWh
 • Димензии (ШxВxД): 595x845x450 mm
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.