-12%

BOSCH Машина за перење WAN 28266BY

– Капацитет (kg): 8
– Енергетска класа : A
– Вртежи во мин.: 1400
– Број на програми: 15


44,990.00 ден 39,590.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет (kg): 8
 • Енергетска класа : A
 • Вртежи во мин.: 1400
 • Број на програми: 15
 • Дисплеј
 • Потрошувачка на енергија (kWh) : 46
 • Потрошувачка на вода (l) : 47
 • Бучност (dB) : 72
 • Димензии (H x W x D cm) : 84.5 x 59.8 x 59
 • Одложен старт
 • Eco silence drive мотор
 • Додади алишта функција
 • Програма за брзо перење Super Quick 30
 • Функција Hygiene Plus
 • Функција Iron Assist

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.