-12%

KONCAR Електричен шпорет ST6040KFD.IRU5

 • Енергетска класа: A
 • Боја: црна/инокс
 • Приклучна сила:8,2kW
 • 3 години гаранцијаOriginal price was: 26,999.00 ден.Current price is: 23,760.00 ден.

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Волумен: 56 Литри
 • Димензии (Ш x В x Д) 85 x 60 x 60 cm
 • Боја: црна/инокс
 • Број на функции: 3(0 3)
 • Светло во печката
 • Горен греач
 • Долен греач
 • Опрема:
 • Длабока тава x2
 • Решетка x1
 • Дигитален програмски саат
 • Напон: 230V~
 • Приклучна сила:8,2kW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.