-13%

Alfa Plam Електричен шпорет S 140 55 R

 • Енергетска класа: C
 • 4 рингли – 1 експрес рингла
 • Капацитет на рерна: 70l
 • Димензии (Ш x В x Д): 550 x 600 x 850 mmOriginal price was: 21,530.00 ден.Current price is: 18,720.00 ден.

Спореди

Опис

 • четири грејни плочи со различни димензии
 • една експрес грејна плоча
 • голем волумен на рерната
 • конвенционална рерна
 • вертикална и хоризонтална решетка во рерната
 • двојно стакло на рерната
 • можност за самочистење на рерната
 • длабока тепсија – погодна за печење на леб и поголеми парчиња месо
 • можност за поставување на тепсијата на три нивоа во рерната
 • фиока за тепсијата
 • капак за шпоретот
 • димензии на рингли
  – горе лево 220 мм
  – горе десно 145 мм
  – доле лево 110 мм
  – доле десно (експрес рингла) 180 мм
 • вкупна моќ 8025 W
 • енергетска класа C
 • димензии (ШхДхВ) 550 x 600 x 850 mm
 • димензии на рерната (ШхДхВ) 460 x 475 x 320 mm
 • вкупна површина на рерната 70 l
 • нето/бруто тежина 50 / 62 kg
 • двојно стакло на вратичката од рерната
 • грил – да
 • гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.