-12%

BOSCH Електричен шпорет HKR 39I120

– Serie 4
– Волумен на рерна: 66l
– Димензии (VxŠxD): 850 mm x 600 mm x 600 mm
– Индикатор на преостаната топлина


Original price was: 51,900.00 ден.Current price is: 45,670.00 ден.

Спореди

Опис

 • Serie 4
 • Волумен на рерна: 66l
 • Полиња за готвење
  Нап л.: 1.8 kW
  Наз. л.: 1.8
  Наз д.: 1.2 kW
  Нап д.: Поле со два круга, 2.2
 • Индикатор на преостаната топлина
 • 7 начини на греење: 3D врел воздух, горно/долно греење, скара до кружно греење, пица, долно греење
 • Самочистење
 • LED дисплеј
 • Електронски часовник
 • Решетка, универзален сад за печење
 • Енергетска класа (EU br. 65/2014): A
 • Напон 220 – 240 V
 • Димензии (VxŠxD): 850 mm x 600 mm x 600 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.