-12%

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 CH4

– Боја: црна
– Димензии ВхШхД: 85/59,5/60 cm
– Енергетска класа: A
– Волумен на рерна: 72 l


Original price was: 15,770.00 ден.Current price is: 13,880.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • Димензии ВхШхД: 85/59,5/60 cm
 • Висина со кренат капак: 145 cm
 • Подесива висина за 2 cm
 • Предна лева тока: ø14,5cm/1kW
 • Предна десна тока: експрес ø18cm/ 2kW
 • Задна лева тока: ø18cm/1,5kW
 • Задна десна тока: ø14,5cm/1kW
 • Емајлирана плоча
 • Димензии на рерна ВхШхД (внатрешно): 33,5/43/43 cm
 • Број на функции: 3
 • Светло во рерна
 • Горен греач: 1,2 kW
 • Долен греач: 1,1 kW
 • Водилки за тава
 • Решетка и длабока тава
 • Електричен приклучок: 3N
 • Напон: 230/400 V~
 • Вкупна приклучна моќ: 7,8 kW
 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка на енергија класичен начин: 0,8 kWh
 • Волумен на рерна: 72 l
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.