-12%

KONCAR Електричен шпорет ST 6040V.BR1

– Енергетска класа: A
– Волумен на рерната: 65 l
– Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
– Подесива висина за 2 см


Original price was: 16,200.00 ден.Current price is: 14,260.00 ден.

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
 • Висина со кренат поклопец: 145 cm
 • Подесива висина за 2 см
 • предна рингла лево: ø14,5cm/1kW
 • Предна рингла десно: ø22cm/2kW
 • Задна лева плоча: експрес ø18cm/2kW
 • Задна десна плоча: ø14,5cm/1kW
 • Боја: бела
 • Број на функции: 3 (0+3)
 • Рерна со вентилатор
 • Светло во печката
 • Горен греач 1,2 kW
 • Долен греач 1,1 kW
 • Опрема:
  -Длабока тава x1
  -Решетка x1
 • Напон: 230V~
 • Приклучна сила: 7,8 kW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.