-12%

KONCAR Електричен шпорет SE 6040V.CR1

– Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
– Вкупна приклучна моќ: 7,8 kW
– Енергетска класа: A
– Волумен на рерна: 72 l


Original price was: 15,650.00 ден.Current price is: 13,770.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја – црна
 • Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
 • Висина со кренат капак: 145 cm
 • Предна лева тока: ø8cm/0,45kW
 • Предна десна тока: ø22cm/2kW
 • Задна лева тока: експрес ø18cm/2kW
 • Задна десна тока: ø14,5cm/1kW
 • Емајлирана работна плоча
 • Димензии на рерна ВхШхД (внатрешни мерки): 36/43/40 cm
 • Функции на рерна: 3 (0+3)
 • Осветлена внатрешност
 • Моќност горен греач: 1,2 kW
 • Моќнсот долен греач: 1,1 kW
 • Водилки за тава
 • Решетка
 • Длабока тава
 • Електричен приклучок: 3N
 • Напон: 230 V~
 • Вкупна приклучна моќ: 7,8 kW
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерна: 72 l
 • Тежина neto/bruto: 46/49,5 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.