-12%

KONCAR Електричен шпорет SE 5040.BR1

– Боја бела
– Димензии ВхШхД: 85/50/60 cm
– Висина со кренат капак: 150cm
– Подесиви ногарки: 2 cm


Original price was: 14,200.00 ден.Current price is: 12,499.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја бела
 • Димензии ВхШхД: 85/50/60 cm
 • Висина со кренат капак: 150cm
 • Подесиви ногарки: 2 cm
 • Предна лева тока: ø14,5cm/1kW
 • Предна десна тока: екпрес ø18cm/ 2kW
 • Задна лева тока: ø18cm/1,5kW
 • Задна десна тока: ø14,5cm/1kW
 • Емајлирана површина
 • Рерна димензии: 33/37/43 cm
 • Број на функции: 0+3
 • Внатрешно светло
 • Моќ горен греач: 1 kW
 • Моќ долен греач: 1 kW
 • Водилки за тава
 • Решетка и длабока тава
 • Приклучок: 3N
 • Напон: 230/400 V~
 • Вкупна приклучна моќ: 7,5 kW
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерна: 55 l
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.