-14%

GORENJE Индукциско решо ICE2000SP

– Тајмер
– 1 индукциска зона за готвење
– Центар: Круг 20 cm, 2 kW
– Димензии (ШxВxД): 29 × 4,5 × 36,5 cm


5,090.00 ден 4,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Црна
 • Контрола на допир (TouchControl)
 • Тајмер
 • 1 индукциска зона за готвење
 • Центар: Круг 20 cm, 2 kW
 • Димензии (ШxВxД): 29 × 4,5 × 36,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,8 × 8,5 × 38,8 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2,3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 2,8 kg
 • Приклучна моќ: 2.000 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.