-12%

SENCOR Решо SCP 2263BK

– 2 стаклокерамички плочи со дијаметар од 19 cm
– Моќност: 2,400 W (2× 1,200 W)
– Лесно за одржување и чистење благодарејќи на мазната површина
– Лесен за контрола


Original price was: 4,350.00 ден.Current price is: 3,830.00 ден.

Спореди

Опис

 • 2 стаклокерамички плочи со дијаметар од 19 cm
 • Моќност: 2,400 W (2× 1,200 W)
 • Лесно за одржување и чистење благодарејќи на мазната површина
 • Лесен за контрола
 • Индикаторско светло кога е вклучено
 • Компатибилно со сите видови на тави и садови
 • Димензии (width × depth × height): 504 × 300 × 75 mm
 • Тежина: 2.5 kg
 • Волтажа: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz
 • Должина на кабел: 90 cm
 • Боја црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.