-12%

SENCOR Решо SCP 1504BK-EUE4

– 1 грејна плоча 18 cm
– Индикаторно светло
– Должина на кабел 0.8 m
– Термостат


Original price was: 1,840.00 ден.Current price is: 1,620.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: црна
 • 1 грејна плоча 18 cm
 • Индикаторно светло
 • Должина на кабел 0.8 m
 • Термостат
 • Димензии (width x depth x height): 247 x 283 x 81 mm
 • Моќност 1500 W
 • Заштита од прегревање
 • Тежина 2,3 kg
 • Антилизгачки ногарки
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.