-12%

SENCOR Решо SCP 1763BK

– Стаклокерамичка плоча со дијаметар од 19 cm
– Моќност: 1,200 W
– Лесно за чистење и одржување благодарејќи на мазната површина
– Индикаторско светло за вклучена


Original price was: 2,830.00 ден.Current price is: 2,490.00 ден.

Спореди

Опис

 • Стаклокерамичка плоча со дијаметар од 19 cm
 • Моќност: 1,200 W
 • Лесно за чистење и одржување благодарејќи на мазната површина
 • Индикаторско светло за вклучена
 • Плочата е компатабилна со сите видови на тави и садови
 • Димензии (width × depth × height): 300 × 290 × 75 mm
 • Тежина: 1.4 kg
 • Волтажа: 220 – 240 V ~ 50/60 Hz
 • Должина на кабел: 90 cm
 • Метална надворешност
 • Боја црна
 • Лесна контрола на температура и копче на вртење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.