-12%

SENCOR Решо SCP 1503WH -EUE4

– Боја: бела
– 1 грејна плоча ( diametar 18 cm)
– Индикаторно светло
– Должина на кабел 0,8 м


Original price was: 1,840.00 ден.Current price is: 1,620.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја: бела
  • 1 грејна плоча ( diametar 18 cm)
  • Индикаторно светло
  • Должина на кабел 0,8 м
  • Термостат
  • Димензии (width x depth x height): 247 x 283 x 81 mm
  • Моќност 1500 W
  • Заштита од прегревање
  • Антилизгачки ногарки
  • 2 години гаранција

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.