-12%

SENCOR Решо SCP 2271WH-EUE3

– 1 грејна плоча со ᴓ 18 см
– 1 грејна плоча со ᴓ 15 см
– Практичен дизајн со капак
– 2 термостати


2,960.00 ден 2,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Решо со две грејни плочи
 • Боја-бела
 • 1 грејна плоча со ᴓ 18 см
 • 1 грејна плоча со ᴓ 15 см
 • Практичен дизајн со капак
 • 2 термостати
 • 2 индикаторни светла
 • 2 термо осигурувачи
 • Заштита од прегревање
 • Anti slip ногарки
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
 • Моќност од : 2,500 W
 • Должина на кабел 0.8 m
 • Димензии (width x depth x height): 480 x 280 x 82 mm
 • Тежина 4.9 kg
 • 2 години гаранција

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.