-12%

SENCOR Решо SCP 2254BK-EUE4

– 1 грејна плоча со ᴓ 18 см
– 1 грејна плоча со ᴓ 15 см
– 2 термостати
– 2 индикаторни светла


2,650.00 ден 2,330.00 ден

Спореди

Опис

 • Решо со две грејни плочи
 • Боја-црна
 • 1 грејна плоча со ᴓ 18 см
 • 1 грејна плоча со ᴓ 15 см
 • 2 термостати
 • 2 индикаторни светла
 • 2 термо осигурувачи
 • Работи на напон од: 230 V, 50 Hz
 • Моќност од : 2,500 W
 • Должина на кабел 0.8 m
 • Димензии (width x depth x height): 480 x 280 x 82 mm
 • Тежина 4.0 kg
 • 2 години гаранција

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.