-13%

GORENJE Електричен шпорет GE5A21WH

– Енергетска класа A
– HomeMade облик на рерната
– Употреблив волумен на рерната 68 l
– Чистење со AquaClean функција


Original price was: 20,110.00 ден.Current price is: 17,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • Essential линија
  • Енергетска класа A
  • Боја Бела
  • Електрична плоча за готвење
  • Лакиран метал
  • Стаклена контролна плоча
  • Матерјал на внатрешноста на рерната SilverMatte
  • Класична шарка на вратата
  • HomeMade облик на рерната
  • Употреблив волумен на рерната 68 l
  • Тип на рерната Конвенционална
  • Максимална површина на тавата за печење 1260 cm²
  • Ергономски копчиња
  • Зона за готвење напред лево Ø (mm) 180 , 2000 W, експрес
  • Зона за готвење десно напред Ø (mm) 145 , 1000 W
  • Зона за готвење лево назад Ø (mm) 145 , 1000 W
  • Зона за готвење десно назад Ø (mm) 180 , 1500 W
  • Начини на загревање рерна – Долен и горен грејач
  • Чистење со AquaClean функција
  • Осветлување на рерната
  • Водилки за тави
  • Совршен грил (PerfectGrill)
  • Водилки на извлекување
  • Длабока емајлирана тава за печење
  • Решетка на рерната 1 pcs
  • Двојно застаклена компактна врата со еден температурен дефлектор
  • Температура на вратата на рерната
  • Compact Door
  • Потрошувачка на енергија 0.8 kWh
  • Приклучна моќ 8.3 kW
  • Димензии ШхВхД: 500х850х594 mm
  • Нето тежина на апаратот 38,5 kg
  • Приклучна моќ 220-240 V

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.