-13%

SAMDAN Округла фурна со мотор 1000-T

– Округла Фурна Самдан
– Греачи: 2
– Релна на струја
– 3 Функции за релната


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 4,150.00 ден.Current price is: 3,599.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Округла Фурна Самдан
 • Греачи: 2
 • Релна на струја
 • 3 Функции за релната
 • Мотор за вртење на тепсијата
 • 1 Тепсија 40 см
 • Боја: Емајлирана
 • Волумен на рерна 42 литри
 • Димензии на пакување 320x578x566 mm
 • Термостат до 300 °C
 • Моќност 1250W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.