-13%

SAMDAN Округла фурна со мотор 1000-T

– Округла Фурна Самдан
– Греачи: 2
– Релна на струја
– 3 Функции за релната


4,150.00 ден 3,599.00 ден

Спореди

Опис

  • Округла Фурна Самдан
  • Греачи: 2
  • Релна на струја
  • 3 Функции за релната
  • Мотор за вртење на тепсијата
  • 1 Тепсија
  • Боја: Емајлирана

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.