-12%

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 GKFCU4

– Боја: црна/inox
– Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
– Енергетска класа: A
– Волумен на рерната: 65 l


Original price was: 23,840.00 ден.Current price is: 20,980.00 ден.

Спореди

Опис

 • Електричен шпорет
 • Боја: црна/inox
 • Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
 • Без капак
 • Предна лева тока: ø18cm/1,8kW
 • Предна десна тока: ø14,5cm/1,2kW
 • Задна лева тока: ø14,5cm/1,2kW
 • Задна десна тока: ø18cm/1,8kW
 • Стаклокерамичка плоча
 • Рерна димензии ВхШхД 33,5/43/39 cm
 • Број н функции на рерната: 8 (0+8)
 • Вентилатор во рерната
 • Осветлена внатрешност
 • Горен греач: 1,2 kW
 • Долен греач: 1,1 kW
 • Грил греач: 1,4 kW
 • Водилки за тави
 • Решетка
 • Длабока тава 2
 • Дигитален програмски саат
 • Електричен приклучок: 3N
 • Напон: 230 V~
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерната: 65 l
 • Тежина neto/bruto: 45/48,5 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.