-12%

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

– Дигитален дисплеј
– Стаклокерамичка плоча
– Енергетска класа А


Достапност:

Нема на залиха

23,260.00 ден 20,470.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Дигитален дисплеј
 • Стаклокерамичка плоча
 • Број на функции 3 (0+3)
 • 1 решетка
 • 2 длабоки тави
 • Горен греач во рерната 1,2 kW
 • Долен греач во рерната 1,1 kW
 • 4 рингли
  – моќ на рингла напред лево 1.8 kW (Ø 18 cm),
  – моќ на рингла назад лево 1.2 kW (Ø 14.5 см),
  – моќ на рингла назад десно 1.8 kW (Ø 18 см),
  – моќ на рингла напред десно 1,2 kW (Ø 14.5 см),
 • Приклучна снага на печката: 8.3 kW
 • Енергетска класа А
 • Висина: 85 cm
 • Ширина: 60 cm
 • Длабочина: 60 cm
 • Димензии на рерна В/Ш/Д – 33,5/43/39 cm
 • Боја: Црна/Инокс
 • Гаранција: 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.