-12%

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3

 • Енергетска класа: A
 • Боја: бела
 • Приклучна сила:8,3 kW
 • 3 години гаранцијаДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 20,540.00 ден.Current price is: 18,080.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Волумен: 56 Литри
 • Димензии (Ш x В x Д): 92,2 x 64,5 x 68,4 cm
 • Боја: бела
 • Број на функции: 3(0 3)
 • Светло во печката
 • Горен греач
 • Долен греач
 • Опрема:
 • Длабока тава x1
 • Решетка x1
 • Со вентилатор
 • Напон: 230V~
 • Приклучна сила:8,3kW

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.