-12%

Фрижидер со една врата KONCAR H1A 48 1001.BFN1

– Волумен на ладилникот: 77 l
– Волумен на комората: 12 l
– Капацитет на замрзнување: 2 kg/24 h
– Енергетска класа: F


Original price was: 10,980.00 ден.Current price is: 9,660.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел H1A 48 1001 BFN1
 • Фрижидер со комора за замрзнување
 • Бела боја
 • Рачно одмрзнување на комората
 • Волумен на ладилникот: 77 l
 • Волумен на комората: 12 l
 • Капацитет на замрзнување: 2 kg/24 h
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка на енергија: 136 kWh/god
 • Фреон: R600a
 • Климатаска класа: ST-N
 • Број на компресори: 1
 • Бучност: 41 dB
 • Рачно регулирање на температура
 • Осветлена внатрешност
 • 2 стаклени полици
 • 1 сад за овошје и зеленчук
 • 3 полици на вратата
 • Димензии (ŠxVxD): 48 x 85 x 48 cm
 • Тежина нето/бруто: 25/28 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.