-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 0740BL-EUE3

– Време на работа до 85 минути
– Високоефикасна 40.7 V Li-Ion батерија
– LED осветлување за полесно воочување на прашина и нечистотии
– HEPA филтер против алергени и прашина


Original price was: 13,300.00 ден.Current price is: 11,690.00 ден.

Спореди

Опис

 • 3-во-1 стапчеста правосмукалка со џогер и отстранлива рачна правосмукалка
 • Време на работа до 85 минути
 • Високоефикасна 40.7 V Li-Ion батерија
 • LED осветлување за полесно воочување на прашина и нечистотии
 • HEPA филтер против алергени и прашина
 • Сад за прашина од 0,5 литри
 • Чистење и џогирање истовремено
 • Време на полнење 4–5 часа
 • HEPA циклонски систем на филтрација
 • Ергономска рачка
 • Индикатор за статус на батерија
 • 2 брзини
 • Батерија: Li-Ion 2,200 mAh
 • Бучност: 75 dB
 • Димензии: width: 260 mm, height: 1 130 mm, depth: 160 mm
 • Тежина: 3 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.