-12%

BOSCH Правосмукалка BBHF 214G

– До 35 минути работа
– Батерија за Li-Ion (14.4V)
– Екран за полнење
– Време на полнење: 4-5 часа


11,690.00 ден 10,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Заштеда на простор, лесен за употреба
  • До 35 минути работа
  • Батерија за Li-Ion (14.4V)
  • Екран за полнење
  • Време на полнење: 4-5 часа
  • 2 нивоа на моќност

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.