-12%

BOSCH Правосмукалка BGLS 4X200

– PowerProtect System за долготрајно користење иако вреќичката е полна
– Бучност: 77 dB dB (A)
– 10 години гаранција на моторот


Original price was: 10,950.00 ден.Current price is: 9,640.00 ден.

Спореди

Опис

 • PowerProtect System за долготрајно користење иако вреќичката е полна
 • Бучност: 77 dB dB (A)
 • Hi Spin мотор (60% повеќе влесна моќност)
 • 10 години гаранција на моторот
 • PureAir хигиенски филтри за чист издувен воздух
 • Телескопска цевка
 • Ергономска рачка
 • Радиус на работа: 10 m
 • Капацитет на вреќата од 4 литри
 • Погоден за  56-100м2
 • Електронска контрола на всмукување
 • Приказ на искористеност на вреќата
 • Димензии (mm): 265 x 295 x 410 mm
 • Тежина (kg) – без додатоци – 4,5 kg
 • Вкупна тежина (kg) – 6,1 kg
 • Моќност 600 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.