-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 900 EUE3

– Моќност на моторот 2200 W
– Моќ на усисавање 700 W / ECO motor
– Енергетска класа: A
– Бучност: 78 dB


5,670.00 ден 4,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност на моторот 2200 W
 • Моќ на усисавање 700 W / ECO motor
 • Енергетска класа: A
 • Бучност: 78 dB
 • Варијабилен систем 2 во 1 (може да се користи со вреќа за прашина или со пластичен контејнер)
 • Cyclone System за совршено одвојување на честичките од воздухот
 • XXL метална телескопска цевка со подесувачка висина
 • ХEПA филтер кој се мие
 • HEPA H13 филтер погоден за луѓе кои патат од алергии
 • Меки тркала
 • Опсег на работа до 7.5 m (кабел 5 m)
 • Автоматско собирање на кабелот
 • Сад за прашина кој може да се мие
 • Термостат против прегревање
 • Уневерзална папуча со четка за разни видови подови
 • Волумен на садот за прашина: 3 l
 • Волумен на вреќата за прашина (вклучена): 4.5 l
 • Димензии (Д×Ш×В): 420 × 350 × 250 mm
 • Тежина: 5.6 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.