-12%

SENCOR Правосмукалка SVC 45BK-EUE3

 • Боја: црна
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Моќност на моторот 1400 W
 • Волумен на вреќичката: 1,5 lOriginal price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,340.00 ден.

Спореди

Опис

 • Правосмукалка со црна боја
 • Моќност на моторот 850 W високо ефикасен ЕКО мотор
 • Моќ на усисавање 230 W
 • Ниво на бучавост <80 dB
 • Капацитет на кесата за отпад 1,5 l
 • 5 нивоа на филтрирање
 • Тежина: 3,6 кг
 • Должина на кабел 5 m (радиус на работење 7.5 m)
 • Заштита од прегревање
 • Папуча за усисавање
 • Додатоци за ќош и пајажина
 • Автоматско вовлекување на кабелот
 • Силиконски тркала
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.