-12%

SENCOR Правосмукалка Wet & Dry SVC 5001YL

– Двоен филтрациски систем
– Моќност 1 600 W
– Пригодна за дом, миленици, автомобил
– Clean Air HEPA E12 филтер кој се мие


22,580.00 ден 19,870.00 ден

Спореди

Опис

 • Комплетна грижа + Wet&Dry
 • Двоен филтрациски систем
 • Моќност 1 600 W
 • Пригодна за дом, миленици, автомобил
 • Clean Air HEPA E12 филтер кој се мие
 • Чисти прозори, гарнитура, теписи, подови
 • Меки тркала
 • Универзална педала за подови со четка
 • Додатоци: Педала за мокро чистење подови и прозори, педала за мокро чистење гарнитури, педала за собирање вода, Combi педала за подови, Turbo четка, педала за тврди подови, Долга педала за шуплини, четка за прашина, педала за гарнитура
 • LED Display за регулација на моќноста
 • Автоматско намотување на кабелот
 • Радиус на работа 9 m (кабел 6 m)
 • Бучност 90 dB(A)
 • Димензии (length × width × height): 485 × 350 × 300 mm
 • Тежина: 8,4 kg
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.