-13%

REDLINE Правосмукалка Robored G1

– Режими на чистење: Auto/Max/Mode/Schedule
– Време на полнење: 4-6 h
– Време на работа: 105-115 мин.
– Димензии (ø x В): 330 x 75 mm


20,600.00 ден 17,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност: 2400 W
 • Батерија: 2200mAh Li-ion
 • Капацитет: 500 ml
 • Тип на полнење: мануелно/автоматско полнење
 • Режими на чистење: Auto/Max/Mode/Schedule
 • Време на полнење: 4-6 h
 • Време на работа: 105-115 мин.
 • Димензии (ø x В): 330 x 75 mm
 • Бучава: 54 dB
 • Напреден Gyro навигациски систем, со сензори против судир и паѓање
 • Работи со Wi-Fi апликација, заштедувајќи време и електрична енергија
 • 3-слоен антибактериски HEPA филтер
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.