-11%

XIAOMI MI Електричен тротинет PRO 2

– Црна боја
– 8.5 инчни тркала на пумпање со воздух
– Максимална брзина 25км/ч
– 3 мода на брзини (5, 20 и 25км/ч)44,000.00 ден 39,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
 • Црна боја
 • 8.5 инчни тркала на пумпање со воздух
 • Максимална брзина 25км/ч
 • 3 мода на брзини (5, 20 и 25км/ч)
 • Опсег на движење со едно полнење до 45км
 • Тежина 14.2кг
 • Брзо склопување на скутерот за 3 секунди
 • Е-ABS + Диск кочница
 • Изработен од авионски алуминиум
 • Вградени светла предно и задно
 • Покажувач на брзината на движење
 • Муктифункциска табла дисплеј кој покажува многу параметри
 • Вграден Bluetooth
 • Номинална Моќност 300W
 • Максимална моќност 600W
 • IP54 стандард на издржливост
 • Максимум товар до 100кг
 • 20 степени агол на искачување
 • 8-9 часа време на полнење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.