-13%

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON E20

– Материјал: алуминиум
– Тркала: 10″
– Носивост: 120 kg
– Макс. брзина: 40 km/h
– Опсег: 60-70 km


57,500.00 ден 49,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал: алуминиум
  • Тркала: 10″
  • Носивост: 120 kg
  • Макс. брзина: 40 km/h
  • Опсег: 60-70 km
  • Мотор: 500W
  • Батерија: 48 V / 17.5 Ah моќна со 91 ќелии
  • Подесување на висината на рачката за управување
  • Подесување на рачките за управување
  • Макс. нагиб за искачување: <20°
  • Кочници: Задна и предна диск кочница + задна електрична кочница со систем за полнење на батеријата
  • Criuse control
  • Време на полнење: 8-9 h
  • Се склопува
  • Амортизери: напред и назад
  • Тежина: 20 kg
  • Светла: предни и задни, светло за кочење
  • Димензии: 1175 x 580 x 1275 mm
  • Поврзување преку апликација за Android и IOS
  • Моќен LCD дисплеј
  • Боја: црн и бел

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.