-13%

RYDER Детски тротинет 8945

– Бои: син и црвена
– Димензии: 60x20x50 sm
– Со корпа
– За деца до 5 години


1,490.00 ден 1,299.00 ден

Спореди

Опис

  • Бои: син и црвена
  • Димензии: 60x20x50 sm
  • Со корпа
  • За деца до 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.