-13%

RYDER Детски тротинет 8943

– 3 Бои: син, розев и портокалов
– Димензии: 50x82x22 CM
– За деца до 5 години


1,380.00 ден 1,199.00 ден

Спореди

Опис

  • 3 Бои: син, розев и портокалов
  • Димензии: 50x82x22 CM
  • За деца до 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.