-13%

MS ENERGY Електричен тротинет x10

– Црно зелена боја
– Мотор 2×1000 W
– Макс. брзина 60 km/h
– Батерија 52 V, 18 Ah


119,600.00 ден 103,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Тркала 10″
 • Алуминиумски рам
 • Црно зелена боја
 • Мотор 2×1000 W
 • Макс. брзина 60 km/h
 • Батерија 52 V, 18 Ah
 • Време за полнење 9-10 h
 • Домет 55-75 km* (*зависно од временските услови, теренот и начинот на возење)
 • Предна и задна диск кочница
 • Носивост 120 kg
 • Склоплив
 • 3 начини на работа ECO, MID, HIGH (Single & Dual motor)
 • Далечински управувач за отклучување и заклучување и аларм
 • Предни и задни амортизери
 • Тежина 32 kg
 • Дисплеј LCD
 • Предно и задно LED светло + breaklights
 • Димензии (L) 1300 x (W) 670 x (H) 1220 mm
 • Склопен (L) 1300 x (W) 670 x (H) 510 mm
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.