-11%

XIAOMI MI Електричен тротинет 3

– Мотор 600 W
– Тркала 8,5 инчи
– Опсег до 25 км
– Макс. брзина 25 км


Original price was: 36,000.00 ден.Current price is: 31,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бренд Xiaomi
 • Модел DDHBC16NEB
 • Боја Црна
 • Компактибилност со Android 4.3 и iOS 9.0
 • Мотор 600 W
 • Тркала 8,5 инчи
 • Опсег до 25 км
 • Макс. брзина 25 км
 • Вид На Дисплеј – екран LED со приказ на важни информации
 • E-ABS + диск кочници, Smart App, Kinetic Energy Recovery System
 • 3 начини на возење(пешачење, стандард и спорт), брзина до 25км/ч, нагорнини до 16%
 • Батерија 7650mAh / 275Wh
 • Димензии И Тежина – расклопен 1080x430x1140мм, склопен 1080x430x490мм, 13.2 килограми
 • Гаранција – 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.