-13%

MS ENERGY Електричен тротинет r10

– Алуминиумски рам
– Црно зелена
– Мотор 350 W
– Макс. брзина 30 km/h


57,500.00 ден 49,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Тркала 20″ (напред) + 16″ (назад)
 • Алуминиумски рам
 • Црно зелена
 • Мотор 350 W
 • Макс. брзина 30 km/h
 • Батерија 36 V, 10.2 Ah
 • Време на полнење 6-7 h
 • Домет 25-30 km
 • Прена и задна диск кочница
 • Носивост 120 kg
 • Склоплив
 • 3 начини на работа
 • Тежина 14 kg
 • Дисплеј LCD
 • Предно и задно LED светло, breaklights
 • Димензии (L) 1660 x (W) 600 x (H) 1200 mm
 • Склопен (L) 1660 x (W) 160 x (H) 1150 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.