-13%

MS ENERGY Електричен мотор CYBER

– Мотор 3000 W, без четкици
– Рамка Челик
– Големина на гума 110/70-17 ; 120/70-17
– Батерија 2 x 25.6 Ah, 72V


Original price was: 392,150.00 ден.Current price is: 340,999.00 ден.

Спореди

Опис

 • Мотор 3000 W, без четкици
 • Рамка Челик
 • Големина на гума 110/70-17 ; 120/70-17
 • Батерија 2 x 25.6 Ah, 72V
 • Екран LCD
 • Време на полнење 3 h, 0-100%
 • Мах. Брзина 45 km/h
 • Мах. Опсег 100 km
 • Мах. Оптеретување 270 kg
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Кочница Диск
 • Tежина 109 kg
 • Суспензија напред & позади
 • Осветлување LED напред & позади
 • Мах. Агол на искачувње 30°
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.