-13%

XIAOMI Безжична правосмукалка JIMMY JV53

– Боја Розева
– Моќ 21.6V, 425W, 20kPa, 125AW
– Функции 100.000 вртежи во минута, HEPA филтер, резервоар 0.5 литри, 75DdB


13,790.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

Помоќна и поекономична од било кога! Ви го претставуваме новиот член на фамилијата JIMMY!

Благодарение на дигиталниот мотор од 100.000 вртежи во минута, безжичната правосмукалка JIMMY JV53 ја елиминира нечистотијата во домот која се наталожува секојдневно, згора на тоа ги елиминира влакната од домашните миленичиња, како и од каучи и кревети, гарантирајќи оптимална хигиена.

Содржи систем за филтрација кој благодарение на HEPA филтерот на 4 нивоа, чисти 99% од честичките со димензии над 0,3 микрони, во исто време го прочистува и издувниот воздух. Батеријата е со времетраење од 45 минути, со моќност од 425W, моќност на вшмукување од 20.000Pa и 125 Watt.

Нејзините димензии и тежина од само 1.5 кг ја прават лесно пренослива, додека пак иновативниот дизајн ја прави доста удобна и лесна за користењe дури и во најнепристапните места, како на пример зад санитарија, под креветот, под каучот, на горниот дел од мебелот кој често е тешко достапен.

Одличниот однос квалитет/ цена ја прави JIMMY JV53 една од најдобрите безжични правосмукалки присутни на пазарот.

Освен безжичната правосмукалка, пакувањето содржи и многу додатоци, како анти-грини четка за оние кои страдаат од алергии, моторизирана четка за под и теписи и уште многу други мали четки кои овозможуваат удобно и грижливо чистење.

  • Модел JV53
  • Боја Розева
  • Моќ 21.6V, 425W, 20kPa, 125AW
  • Функции 100.000 вртежи во минута, HEPA филтер, резервоар 0.5 литри, 75DdB
  • Батерија 10 X 2.5Ah / 54Wh
  • Пакет 1x безжична правосмукалка JV53, анти-грини четка, четка за подови , четка за влакна, база за полнење, ЕУ приклучок, батерија, спроводна цевка, приклучок, адаптер, прирачник за користење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.