-20%

VOX Телевизор LED 42DSAFG10B

– Дијагонала 42”
– Direct LED slim
– Full HD (1920×1080)
– 60 Hz


Original price was: 13,680.00 ден.Current price is: 10,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • Lite TV
 • Дијагонала 42”
 • Direct LED slim
 • Full HD (1920×1080)
 • 60 Hz
 • DVB-T2/C/S2
 • Технологии HEVC H.265, PVR, CI+ slot, Direct LED позадинско осветлување, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), Full HD резолуција
 • Звучници 2 x 8W RMS
 • PVR, Multilanguage OSD, Sleep Timer, Hotel Mode
 • Тежина 5.7 kg
 • Приклучоци 2 x HDMI, 1 x USB, AV in, 2 x Antenna Input, Cl+, SPDIF out
 • Vesa standard 100 x 100
 • Димензии со постоље (ŠxVxD) 955x567x194 mm
 • Боја црна
 • Тежина 7.6 kg
 • Гаранција 3 години
 • H.264, H.265

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.