-14%

ST Телевизор 32UH4300

– 32″ (82cm) HD Ready LED TV
– DVB-T/T2/DVB-C
– CVTE 3663
– USB port with PVR (Power Video Recording)


Достапност:

Нема на залиха

6,990.00 ден 5,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • ST-32UH4300
 • 32″ (82cm) HD Ready LED TV
 • Superior Technology
 • DVB-T/T2/DVB-C
 • CVTE 3663
 • USB port with PVR (Power Video Recording)
 • Coaxial out
 • Earphone out
 • CVBS Input x1
 • RF x1
 • VGA input (D-SUB) x1
 • HDMI x2
 • Component Input x1
 • Scart Input x1
 • CI+ Slot x1
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.