-14%

FUEGO LED SMART Телевизор 43EL610 ANDT, 43″

– 43″(109cm)Full HD SMART LED TV
– Резолуција:1920×1080
– 60Hz CMP
– AndroidTV


Original price was: 13,990.00 ден.Current price is: 11,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • 43″(109cm)Full HD SMART LED TV
  • Резолуција:1920×1080
  • 60Hz CMP
  • AndroidTV
  • 3xHDMI,2xUSB
  • DVB-T/C/T2
  • Вграден Wi-Fi

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.